Очищення влади

Розпорядження від 25 листопада 2016 року № 25-о.д. "Про початок проведення в Демино-Олександрівській сільській раді перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Заява головного бухгалтера сільської ради про згоду на проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Декларація головного бухгалтера сільської ради про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік.

Повідомлення про початок проходження перевірки головного бухгалтера сільської ради, відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Заява спеціаліста ІІ категорії - землевпорядника сільської ради про згоду на проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Повідомлення про початок проходження перевірки спеціаліста ІІ категорії - землевпорядника сільської ради, відповідно до Закону України "Про очищення влади"

Декларація спеціаліста ІІ категорії - землевпорядника сільської ради про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік.

Висновок про результати перевірки достовірності відомостей головного бухгалтера, передбачених Законом України "Про очищення влади"